Czy warto wybrać prywatne przedszkole?

Rodzice bardzo często stoją przed dylematem czy wybrać prywatne przedszkole czy państwowe? Teoretycznie państwowe jest darmowe, ale nie do końca. Płacimy tam za posiłki i często trzeba płacić za nadgodziny, które zaczynają się od godziny trzynastej.

Mało, który rodzic pracuje do trzynastej, dlatego trzeba będzie się liczyć z tym, że około dwustu złotych będziemy płacić. Co w tym mamy? Nic poza pobytem i posiłkami? Co z zajęciami dodatkowymi? Wszystko jest płatne. To, dlatego warto zapisać dziecko do prywatnej placówki gdzie będzie pod bardzo dobrą opieką. Tam zajęć jest bardzo dużo. Mamy angielski i to codziennie i mamy matematykę, dodatkowo mamy ceramikę, taniec czy nawet naukę gry w szachy.

Dziecko dzięki takim zajęciom rozwija się wszechstronnie, dlatego są z tego później same zyski. Łatwiej mu się później uczyć i w pierwszych klasach szkoły podstawowej takie dziecko nie będzie miał żadnych problemów z nauką. My rodzice dzięki temu będziemy mieć spokój.

Prywatne przedszkole dla dziecka

Te wszystkie zajęcia są wliczone w cenę, dlatego jeśli będziemy chcieli w państwowym przedszkolu dziecko puszczać na takie zajęcia to wyjdzie nam to o wiele drożej. Tutaj jest wszystko na miejscu, czyli nie trzeba dziecka zawozić na kursy języka angielskiego czy na taniec. To naprawdę jest bardzo, ale to bardzo przydatne, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić ofertę jednego z lepszych przedszkoli w Polsce.

To przedszkole znajduje się w Białymstoku i ma tak bardzo dobrze przygotowaną ofertę żeby wszyscy rodzice byli z niej zadowoleni. Najlepiej będzie odwiedzić ich stronę pod adresem przedszkola Białystok, a sami się przekonamy jak to wszystko wygląda. Mamy tam opisany cały program edukacyjny z wyszczególnienie planu dnia. Jest to oferta skierowana do rodziców, którzy mają duże wymagania i żadne inne przedszkole nie byłoby w stanie ich spełnić. Tutaj mamy wszystko, czego trzeba naszemu dziecku i nam rodzicom. Wystarczy przejrzeć stronę żeby przekonać się, że to właściwie dla dziecka miejsce.